KONST / Litografier / Grafiskt blad 16118170

nr 1611 8170

Kai Savelsberg

(f. 1975), Tyskland

Grafiskt blad, Figurer. Signerad, numrerad 5/135, daterad 2012. Bildmått: 24x60 cm, yttermått inklusive ram: 44x78 cm

Kondition: skadad ram

Kai Savelsberg, tysk bildkonstnär född i Aachen 1975.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 8 april 2024
kl 18:12:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Kai Savelsberg

Läs mer om Kai Savelsberg